O nas

Wiosną, latem, jesienią, zimą…

Nasze domki stanowią doskonały azyl dla wszystkich tych, którzy pragną bliskiego kontaktu z naturą. Serce naszego ośrodka bije nad brzegiem czystego jeziora, do którego mamy wyłączny dostęp poprzez piaszczystą plażę i pomost. Tuż obok znajduje się restauracja z obszernym tarasem.

Dodatkowo, zapraszamy do korzystania z naszych terenów rekreacyjnych: miejsca do gry w piłkę, ogniska, placu zabaw oraz komfortowej strefy SPA z saunami i przestronnym tarasem zanurzonej w zieleni nad samym brzegiem jeziora.

Zapraszamy przez cały rok!

Relaks i zabawa bez ograniczenia wieku

Dla naszych najmłodszych gości stworzyliśmy kolorowy plac zabaw, który umiejscowiliśmy tuż przy plaży. Tuż obok wydzieliliśmy brodzik dla tych, którzy dopiero zaczynają swoje wodne przygody, oraz pełnowymiarowe kąpielisko dla tych z nieco większym stażem. Obok restauracji umieściliśmy kącik zabaw z darmowym dostępem do sieci WI-FI. Jesteśmy nie tylko przyjacielscy, ale i PSYjacielscy, dlatego wasze czworonogi są u nas zawsze mile widziane.

Nasz ośrodek otacza przepiękna natura - dookoła jeziora rozciągają się ścieżki rekreacyjno-przyrodnicze, idealne na spacery, wycieczki rowerowe, a nawet na przejażdżki konne - stadnina Ranczo Gryżyna jest tuż za rogiem. Miłośnicy Nordic Walking znajdą u nas specjalne szlaki, tak samo jak amatorzy grzybobrania, których zapraszamy jesienią- mamy własną suszarnię!

Na zdrowie, na spokojnie.

Nasze leśne domki i apartamenty to prawdziwe oazy spokoju, które z radością przyjmują łącznie 156 gości. Każdy z nich jest wyposażony w łazienkę, kuchnię lub aneks kuchenny oraz taras, który otula dźwiękiem szumiącego lasu i spadających szyszek. Ciepło palonego drewna w kominku gwarantuje przyjemną temperaturę nawet w najchłodniejszy wieczór, dlatego do naszych wypoczynkowych domków zapraszamy przez cały rok.

Jesteśmy otoczeni sosnowym borem, okalającym jezioro. To miejsce, gdzie powietrze leczy. Unikalny mikroklimat tworzą tu kreda wapienna zawarta w krystalicznie czystej, 1-klasowej wodzie jeziora i eteryczne olejki z drzew iglastych, które rosną na morenach polodowcowych. Osoby z problemami dróg oddechowych, takimi jak astma czy nieżyt górnych dróg oddechowych, a także ci, którzy borykają się z chorobami serca, z pewnością docenią te naturalne walory. W naszym ośrodku odnajdą ulgę i odetchną pełnią zdrowia.

Perła Nadodrza - Jezioro Gryżyńskie

Jezioro Gryżyńskie to wody typowo leszczowe (okazy do 5,3 kg!) / sielawowe , są tu również liny, karasie, karpie, szczupaki, wzdręgi, a nawet węgorze. Wędkowanie możliwe jest z tylko z brzegu w ciągu dnia.

Główne metody połowów to oczywiście spławik, grunt i spinning Jezioro Gryżyńskie (czystejeziora.pl)

Regulamin wędkowania nad jeziorem w 2024

Dojazd

Zobacz, jak do nas dojechać

© 2024 Ośrodek La La Las - wszystkie prawa zastrzeżone.

booking by hotres

fixbutton